No Event
Wed Apr 25
Postponed
Randolph-Macon
at Catholic
Wed Apr 25
Cancelled
Elizabethtown
at Messiah
Wed Apr 25
Final
7 Albright
9 at Susquehanna
Wed Apr 25
Final
10 Elizabethtown
11 at Widener
Wed Apr 25
Cancelled
Moravian
at Gwynedd Mercy
Wed Apr 25
4:00 PM
Hunter
at Drew
Wed Apr 25
Final
13 Juniata
0 at Cedar Crest
Wed Apr 25
Final
13 Marywood
8 at Susquehanna
Wed Apr 25
Cancelled
Drew
at Staten Island
Wed Apr 25
Cancelled
Centenary (N.J.)
at Moravian
Wed Apr 25
Final
15 Mary Washington
12 at Catholic
Thu Apr 26
3:00 PM
Ursinus
at Moravian
Thu Apr 26
3:00 PM
Misericordia
at Susquehanna
Thu Apr 26
Cancelled
Mt. Aloysius
at Juniata
Thu Apr 26
3:00 PM
Drew
at FDU-Florham
Thu Apr 26
3:30 PM
Albright
at Elizabethtown
Thu Apr 26
3:30 PM
Drew
at Salisbury
Thu Apr 26
4:00 PM
Moravian
at DeSales
Thu Apr 26
4:00 PM
Susquehanna
at Shenandoah
Thu Apr 26
4:00 PM
Drew
at Moravian
Thu Apr 26
5:00 PM
Muhlenberg
at Scranton
Scranton, Pa.
Thu Apr 26
5:00 PM
Ursinus
at Moravian
Thu Apr 26
5:00 PM
Misericordia
at Susquehanna
Thu Apr 26
Cancelled
Mt. Aloysius
at Juniata
Thu Apr 26
5:00 PM
Drew
at FDU-Florham
Thu Apr 26
5:30 PM
Albright
at Elizabethtown
Thu Apr 26
6:00 PM
Misericordia
at Scranton
Thu Apr 26
7:00 PM
Muhlenberg
at Scranton
Scranton, Pa.
Fri Apr 27
1:00 PM
Juniata
at Penn St.-Altoona
at Juniata Civic Baseball Field - Altoona, Pa. / Senior Day
Fri Apr 27
Cancelled
St. Elizabeth
at Drew
Fri Apr 27
3:30 PM
Juniata
at Penn St.-Altoona
at Juniata Civic Baseball Field - Altoona, Pa. / Senior Day
Fri Apr 27
Cancelled
St. Elizabeth
at Drew
Sat Apr 28
Moravian/Scranton
at Lehigh Games
Sat Apr 28
Juniata
at Paul Kaiser Invitational
Sat Apr 28
12:30 PM
Moravian
at Scranton
Sat Apr 28
12:30 PM
Elizabethtown
at Juniata
Sat Apr 28
12:30 PM
Drew
at Susquehanna
Sat Apr 28
1:00 PM
Elizabethtown
at Catholic
Sat Apr 28
1:00 PM
Drew
at Susquehanna
Sat Apr 28
1:00 PM
Susquehanna
at Drew
Sat Apr 28
1:00 PM
Scranton
at Moravian
Sat Apr 28
1:00 PM
Juniata
at Elizabethtown
Sat Apr 28
1:00 PM
Elizabethtown
at Moravian
Sat Apr 28
1:00 PM
Penn St.-Altoona
at Susquehanna
Sat Apr 28
1:00 PM
Goucher
at Moravian
Sat Apr 28
1:00 PM
Juniata
at Scranton
Sat Apr 28
1:00 PM
Catholic
at Elizabethtown
Sat Apr 28
1:30 PM
Susquehanna
at Drew
Sat Apr 28
2:00 PM
Moravian
at Goucher
Sat Apr 28
3:00 PM
Scranton
at Moravian
Sat Apr 28
3:00 PM
Juniata
at Elizabethtown
Sat Apr 28
3:00 PM
Susquehanna
at Drew
Sat Apr 28
3:00 PM
Elizabethtown
at Juniata
Sat Apr 28
3:00 PM
Moravian
at Scranton
Sat Apr 28
3:00 PM
Drew
at Susquehanna
Sat Apr 28
3:00 PM
Goucher
at Wilkes
Sat Apr 28
7:00 PM
Scranton
at Montclair St.
Montclair, N.J.
Sun Apr 29
12:00 PM
Moravian
at Scranton
Sun Apr 29
12:00 PM
Drew
at Susquehanna
Sun Apr 29
12:00 PM
Elizabethtown
at Juniata
Sun Apr 29
12:00 PM
St. Mary's (Md.)
at Catholic
Sun Apr 29
12:00 PM
Moravian
at King's (Pa.)
Sun Apr 29
12:00 PM
Moravian
at King's (Pa.)
Sun Apr 29
Cancelled
Delaware Valley
at Moravian
Sun Apr 29
1:00 PM
Catholic
at Hood
Sun Apr 29
1:00 PM
Susquehanna
at Stevens Institute
Sun Apr 29
2:00 PM
DeSales
at Scranton
Scranton, Pa.
Sun Apr 29
2:30 PM
St. Mary's (Md.)
at Catholic
Sun Apr 29
3:00 PM
Catholic
at Hood
Sun Apr 29
3:00 PM
Susquehanna
at Stevens Institute
Sun Apr 29
4:00 PM
DeSales
at Scranton
Scranton, Pa.
Mon Apr 30
4:00 PM
Messiah
at Elizabethtown
Mon Apr 30
5:00 PM
Lebanon Valley
at Scranton
Tue May 01
TBA
Moravian
vs. TBA
@ TBA Landmark Semifinals
Tue May 01
TBA
Catholic
vs. TBA
@ TBA Landmark Semifinals
Tue May 01
TBA
Elizabethtown
vs. TBA
@ TBA Landmark Semifinals
Tue May 01
3:00 PM
Susquehanna
at Gettysburg
Tue May 01
3:00 PM
Juniata
at Lebanon Valley
Tue May 01
3:30 PM
Juniata
at Gettysburg
Tue May 01
3:30 PM
Swarthmore
at Drew
Tue May 01
4:00 PM
Elizabethtown
at Dickinson
Tue May 01
4:00 PM
Susquehanna
at York (Pa.)
Tue May 01
4:00 PM
TBA
at Scranton
Landmark Semifinals
Tue May 01
5:00 PM
Susquehanna
at Gettysburg
Tue May 01
5:00 PM
Juniata
at Lebanon Valley
Tue May 01
7:00 PM
Stevens Institute
at Scranton
Wed May 02
TBA
TBA
at Catholic
Landmark Semifinals
Wed May 02
3:00 PM
Juniata
at Scranton
Landmark Semifinals
Wed May 02
4:00 PM
DeSales
at Drew
Wed May 02
4:00 PM
Susquehanna
at Goucher
Landmark Semifinals
Wed May 02
7:00 PM
TBA
at Scranton
Landmark Semifinals
Thu May 03
5:00 PM
Keystone
at Scranton
Fri May 04
TBA
TBA
vs. Moravian
@ at Highest Seed Landmark Championship
Fri May 04
TBA
Catholic
vs. TBD
@ Highest Seed Landmark Championship
Fri May 04
TBA
Susquehanna
vs. TBA
@ Highest Seed Landmark Championship
Fri May 04
TBA
Scranton
vs. TBA
@ Highest Seed Landmark Championship
Sat May 05
All Day
All Landmark Teams
vs. Landmark Championships
@ Elizabethtown College
Sat May 05
TBA
Catholic
at TBD
Landmark Championship
Sat May 05
TBA
Susquehanna
vs. TBA
@ Highest Seed Landmark Championship
Sat May 05
TBA
Scranton
vs. TBA
@ Highest Seed Landmark Championship
Sat May 05
12:30 PM
Susquehanna
at Scranton
Sat May 05
12:30 PM
Elizabethtown
at Drew
Sat May 05
3:00 PM
Susquehanna
at Scranton
Sat May 05
3:00 PM
Elizabethtown
at Drew
Sun May 06
12:00 PM
Susquehanna
at Scranton
Sun May 06
12:00 PM
Elizabethtown
at Drew
No Event
No Event
No Event
View Full Schedule

Landmark Winter Honor Roll Announced

Landmark Winter Honor Roll Announced

TOWSON, Md. – The Landmark announced its 2014 Winter Academic Honor Roll selections today, with 226 student-athletes receiving recognition, 20 more than a year ago. The Honor Roll recognizes all winter student athletes who have reached sophomore standing with a cumulative GPA of 3.20 or higher.

Of the 226 student-athletes recognized this winter, 109 are repeat honorees having been awarded in a previous year. A remarkable 35 seniors have been named to the Honor Roll all three years they have been eligible. The honorees also include 45 student-athletes who were recognized as All-Landmark earlier this month and 42 who were part of Landmark Championship teams.

The Honor Roll marks the first academic accolades awarded by the conference this winter. The Landmark will announce the Senior Scholar athletes next month.

 

 Catholic
John Brewer Men's Indoor Track & Field So. Hyattsville, Md.
Elizabeth Briones*^ Women's Basketball Sr. San Antonio, Texas
Christina Burias Women's Indoor Track & Field So. Moorestown, N.J.
Cristina Butrico Women's Indoor Track & Field So. South Plainfield, N.J.
Caleb Capozella*^ Men's Swimming Sr. Green Bay, Wisc.
Nicole Castellano Women's Swimming So. Middletown, N.J.
Andrew Ceacatura Men's Swimming Jr. Succasunna, N.J.
Mary Clark Women's Indoor Track & Field Jr. Wall, N.J.
Eric Coyra-Calienes Men's Swimming So. Boca Raton, Fla.
Emily Curato Women's Indoor Track & Field So. Cumberland, Maine
Jakub Deptula^ Men's Swimming Sr. Haskell, N.J.
Maria Dextra Cercos Women's Indoor Track & Field So. San Diego, Calif.
Karlyn Dixon*^ Women's Basketball Sr. Charlotte, N.C.
Maria Docal* Women's Indoor Track & Field Sr. Glenwood, Md.
Courtney Doran* Women's Indoor Track & Field Jr. Millersville, Md.
Chelsea Doyle* Women's Swimming Sr. Moorestown, N.J.
Daniel Elliot Men's Basketball Jr. Lancaster, Pa.
Dylan Gallagher Men's Indoor Track & Field So. Lebanon, N.J.
Gabrielle Giambagno^ Women's Swimming Sr. Plainsboro, N.J.
Alexander Holzberger Men's Swimming So. Londonderry, N.H.
Laura Keehn* Women's Swimming Sr. Havertown, Pa.
Justin Kenyon*^ Men's Swimming Sr. Ridgefield, Conn.
Bridget Krumholz Women's Indoor Track & Field So. Smithtown, N.Y.
Christopher LeDonne* Men's Swimming Jr. Canton, Mass.
Robert Leeson Men's Indoor Track & Field So. Bethlehem, Pa.
Steve Limberiou* Men's Basketball Jr. Pittsburgh, Pa.
Jane Marrinan Women's Indoor Track & Field So. Tuckahoe, N.Y.
Luke McGuire Men's Swimming Jr. Harrisburg, Pa.
Josephine Migash Women's Basketball So. Mechanicsburg, Pa.
Michelle Navarro Women's Swimming So. Raleigh, N.C.
Christopher Papp Men's Indoor Track & Field Jr. Greenbelt, Md.
Kristina Petrich Women's Indoor Track & Field So. Massapequa, N.Y.
Kevin Phanord Men's Basketball So. Davie, Fla.
Kyle Phanord Men's Basketball So. Davie, Fla.
Sara Pierce Women's Swimming So. Moriches, N.Y.
Gordon Pisani Men's Indoor Track & Field So. Phillipsburg, N.J.
Jared Prince Men's Basketball Jr. Wilmette, Ill.
Rebecca Radcliffe* Women's Indoor Track & Field Sr. Charlotte, N.C.
Kristen Rayfield*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Eatonton, Ga.
Megan Ross Women's Indoor Track & Field So. Havertown, Pa.
Erin Schlegel Women's Indoor Track & Field Jr. Millstone Township, N.J.
Laurie Wei Women's Swimming So. Potomac, Md.
Julia Wisler* Women's Swimming Jr. Phoenixville, Pa.
Michael Wood Men's Indoor Track & Field So. Foxborough, Mass.

 

Drew
Niklas Anderson Men's Swimming Jr. Mendham, N.J.
Mark Berns Men's Swimming So. Short Hills, N.J.
Thomas DiGuglielmo*^ Men's Swimming Sr. Norwalk, Conn.
Austin Goetjen*^ Men's Swimming Sr. Simsbury, Conn.
Jessica Harrington Women's Swimming Sr. Ridgefield, Conn.
Erin Howard Women's Basketball So. Tolland, Conn.
Rebecca Hustebaut* Women's Swimming Jr. McAfee, N.J.
Jaclyn King^ Women's Swimming Sr. Toms River N.J.
Nancy Lam*^ Women's Swimming Sr. Kearny, N.J.
Alexa Morrissey*^ Women's Swimming Sr. Brooklyn, N.Y.
Sarah O'Brien Women's Swimming So. Southbury, Conn.
Phil Saxon Men's Swimming So. Randolph, N.J.
Kristin Zeigler Women's Swimming So. Collegeville, Pa.

 

Goucher
Kellyn Brower* Women's Swimming Jr. Glen Ridge, N.J.
Zachary Byrum* Men's Indoor Track & Field Jr. Stafford, Va.
Christine Cherry*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Laurel, Md.
Mark Egan Men's Indoor Track & Field Jr. Baltimore, Md.
Doug Falk Men's Indoor Track & Field Sr. Barnegat, N.J.
Hugh Geller^ Men's Indoor Track & Field Sr. Devens, Mass.
Isaac Jennings Men's Indoor Track & Field So. Narberth, Pa.
Precious Kollock Women's Basketball Sr. Baltimore, Md.
Marykate Malone Women's Swimming So. Gales Ferry, Conn.
Patrick McNeel Men's Swimming Sr. Flagstaff, Ariz.
Cody Nelson Men's Swimming So. Duanesburg, N.Y.
Olivia Nono Women's Basketball So. Silver Spring, Md.
Christian Ribeiro* Men's Indoor Track & Field Jr. Silver Spring, Md.
Colin Richter Men's Swimming So. Cleburne, Texas
Morgan Richter Men's Swimming So. Cleburne, Texas
Eli Schwartz Men's Indoor Track & Field So. Berkeley, Calif.
Shea Staab Women's Indoor Track & Field Sr. Fallston, Md.
Patrick Tribbett Men's Swimming So. Kingman, Ariz.
Kathryn Walker^ Women's Indoor Track & Field Sr. Plymouth Meeting, Pa.
Monique Welch Women's Basketball So. Reisterstown, Md.

 

Juniata
Chelsey Beaver* Women's Indoor Track & Field Jr. Shamokin Dam, Pa.
Britney Bridges Women's Indoor Track & Field So. Plattsburgh, Pa.
Colin Cameron Men's Basketball So. Collegeville, Pa.
Alyssa Cousins* Women's Indoor Track & Field Jr. Lemont, Pa.
Emily Fox Women's Basketball Jr. Fleetwood, Pa.
Erin Gaines Women's Indoor Track & Field So. Hagerstown, Md.
Matt Guetzlaff Men's Indoor Track & Field Jr. Schnecksville, Pa.
Spencer Hantula Men's Indoor Track & Field Jr. Orange, Calif.
Brett Heber* Men's Indoor Track & Field Jr. Oil City, Pa.
Josh Jessell* Men's Indoor Track & Field Sr. Hillsborough, N.C.
Jacob Krott Men's Indoor Track & Field So. Temple, Pa.
Kelsey Livoti* Women's Basketball Jr. Altoona, Pa.
Trey Mathews Men's Indoor Track & Field Jr. Hollidaysburg, Pa.
Caitlin McCann Women's Swimming So. Chevy Chase, Md.
Kate McDonald*^ Women's Basketball Sr. Pennsylvania Furnace, Pa.
Emily Nye Women's Swimming So. Shippensburg, Pa.
Hillary Palmer*^ Women's Swimming Sr. Fayetteville, Ga.
Shalen Perehinec Women's Indoor Track & Field So. Altoona, Pa.
Courtney Peterson* Women's Indoor Track & Field Jr. York, Pa.
Paula Pryor Women's Indoor Track & Field Sr. Westbrookville, N.Y.
Sarah Rhodes Women's Swim/T&F So. Bloomfield, N.Y.
Abigail Rosenberger Women's Indoor Track & Field So. Duncannon, Pa.
Michael Roth Men's Indoor Track & Field Jr. Frederick, Md.
Haley Schneider* Women's Indoor Track & Field Jr. West Chester, Pa.
Brian Scholly*^ Men's Basketball Sr. State College, Pa.
Kevin Snyder*^ Men's Basketball Sr. Indiana, Pa.
Kevin Stapleton*^ Men's Basketball Sr. Indiana, Pa.
Chrissy Whiteman Women's Swimming So. Delmont, Pa.
Katrina Woods*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Shirleysburg, Pa.

 

Marywood
Valerie Barlow* Women's Swimming Jr. Hyattsville,Md.
Christopher Brown*^
Men's Swimming Sr. Mechanicsburg, Pa.
Katherine Ciszek* Women's Swimming Jr. Robbinsville, N.J.
Zachary Haney*
Men's Swimming Jr. Danville, Pa.
Jamielynn Little  Women's Swimming So. Old Bridge, N.J.
Abigail Nicolas  Women's Swimming So. Queens, N.Y.
Morgan Walters  Women's Swimming So. Rancho Cucamonga, Calif.
Heather Wimmer*
Women's Swimming Jr. Brackney, Pa.

 

Moravian
Samuel Ansman Men's Indoor Track & Field Sr. Phillipsburg, N.J.
Craig Arner*^ Men's Indoor Track & Field Sr. Bethlehem, Pa.
John Barr Men's Indoor Track & Field So. Marlton, N.J.
Devon Bedell Women's Indoor Track & Field Jr. Minot, N.D.
Danielle Brogan*^ Women's Basketball Sr. Oakland, N.J.
David Cariello* Men's Indoor Track & Field Sr. Morristown, N.J.
Claire Del Casale Women's Indoor Track & Field Jr. Philadelphia, Pa.
Dillon Farrell* Men's Indoor Track & Field Jr. North Wales, Pa.
Dana Fineman* Women's Indoor Track & Field Jr. Flemington, N.J.
Jessie Goldberg* Women's Indoor Track & Field Jr. Conshohocken, Pa.
Alyssa Hann*^ Women's Basketball Sr. Nazareth, Pa.
Mike Hofmann* Men's Indoor Track & Field Jr. Slatington, Pa.
Laura Jordan*^ Women's Basketball Sr. Easton, Pa.
Jenny Kratch Women's Indoor Track & Field Jr. Long Valley, N.J.
Emily Lambright* Women's Indoor Track & Field Jr. Chalfont, Pa.
Katie O'Rourke*^ Women's Basketball Sr. Palmyra, Pa.
Christopher Ossont* Men's Indoor Track & Field Jr. Archbald, Pa.
Christelle Reglas Women's Indoor Track & Field So. Bangor, Pa.
Jeremy Rigotti Men's Indoor Track & Field So. Bushkill, Pa.
Brielle Sutter* Women's Indoor Track & Field Jr. Saddle Brook, N.J.

 

Scranton
Noelle Alicea Women's Basketball So. Downingtown, Pa
Michael Ambrose* Men's Swimming Jr. Coopersburg, Pa.
Michael Barr*^ Men's Basketball Sr. North Wales, Pa.
Colleen Barry* Women's Swimming Jr. Pembroke, Mass. 
Megan Connor Women's Swimming So. Nesconset, N.Y.
Christopher Conway Men's Swimming So. Southampton, Pa.
Ross Danzig* Men's Basketball Jr. Clarks Green, Pa.
Natalie Della Posta* Women's Swimming Jr. Syracuse, N.Y.
Brenna DeRosa Women's Swimming So. Staten Island, N.Y.
Lia DiSciascio* Women's Basketball Jr. Broomall, Pa
Brian Farrell Men's Basketball So. Verona, N.J.
Matthew Flint* Men's Swimming Jr. West Caldwell, N.J.
Lindsey Fluehr* Women's Basketball Jr. Bensalem,Pa. 
Sara Franciscovich*^ Women's Swimming Sr. Frederick, Md.
Daniel Gleason Men's Swimming Sr. Clarks Summit, Pa.
Nicholas Hennig Men's Swimming So. Verona, N.J.
John Hughes*^ Men's Swimming Sr. Lancaster, Pa
Kelly Jordan Women's Swimming So. Rockville, Md. 
Jesse Lewandowski* Women's Swimming Jr. Tom, River N.J.
Mike Marchman*^ Men's Basketball Sr. Blauvelt, N.Y.
Kelsy McAnelly*^ Women's Swimming Sr. West Chester, Pa.
Karolina Meisenbacher Women's Basketball So. Basking Ridge, N.J.
Meredith Mesaris* Women's Basketball Jr. Fairfax, Va.
Tommy Morgan*^ Men's Basketball Sr. Greenlawn, N.Y.
Julia Murphy Women's Swimming So. West Chester, Pa.
Grant Owens Men's Swimming So. Harrisburg, Pa
Hanna Sandor Women's Swimming So. Bayport, N.Y.
Alison Sweeney* Women's Basketball Sr. Wall, N.J. 
Alexis Walsh Women's Swimming Jr. Hazlet, N.J.
Edward Westlake Men's Swimming So.  West Chester, Pa.
Patrick Wilkinson* Men's Swimming Jr. Bensalem,Pa. 

 

Susquehanna
Laura Alleva* Women's Indoor Track & Field Jr. Malvern, Pa.
Rachel Bachman Women's Indoor Track & Field So. Chalfont, Pa.
Jacob Boylan^ Men's Swimming Sr. Pottstown, Pa.
Colby Brindle*^ Men's Indoor Track & Field Sr. State College, Pa.
Pat Brown Men's Indoor Track & Field Jr. Newtown, Pa.
Anne Bruxelles* Women's Swimming Jr. Hockessin, Del.
Candence Cannady Women's Basketball Sr. Chicago, Ill.
Lexi Cole* Women's Swimming Jr. Danville, Pa.
Kevin Craig Men's Indoor Track & Field Sr. Newtown, Pa.
John Crowe Men's Indoor Track & Field So. Boalsburg, Pa.
Paul Crowe* Men's Indoor Track & Field Jr. Boalsburg, Pa.
Sal D'Angelo*^ Men's Indoor Track & Field Sr. Glenside, Pa.
Sheila De Young*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Oak Ridge, N.J.
Tre Dean Men's Basketball So. Dallas, Texas
Michelle Delgado^ Women's Swimming Sr. Selinsgrove, Pa.
Melanie Demakis* Women's Indoor Track & Field Sr. South Hadley, Mass.
Eleni Dimou* Women's Basketball Jr. Center Valley, Pa.
Ethan Eastwood Men's Indoor Track & Field So. Canton, Maine
Colin Eberhardt Men's Indoor Track & Field So. Lake Ronkonkoma, N.Y.
Cory Edwards* Men's Indoor Track & Field Sr. Franklin, N.J.
Desmond Edwards Men's Indoor Track & Field So. Carbondale, Pa.
Brian Etz* Men's Indoor Track & Field Jr. Cortland, N.Y.
Elizabeth Guy Women's Indoor Track & Field So. Monument, Colo.
Lauren Hendricks*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Bound Brook, N.J.
Margaret Hess* Women's Swimming Jr. Wolfeboro, N.H.
Dallas Husar Men's Indoor Track & Field So. Phillipsburg, Pa.
Austin Iovoli* Men's Indoor Track & Field Jr. Victor , N.Y.
Kelsey Lessard Women's Swimming So. Chestertown, Md.
Kate Mays^ Women's Swimming Sr. Holland, Pa.
Sam Meringolo* Women's Swimming Sr. Martinsville, N.J.
Laura Micali^ Women's Swimming Sr. Brentwood, N.H.
Josh Miller Men's Basketball So. Strasburg, Pa.
Connor Mitchell Men's Swimming So. Newtown, Pa.
Kegan Moesta Men's Indoor Track & Field So. Lansdale, Pa.
Brianna Murphy* Women's Basketball Jr. Hazlet, N.J.
Jen Nagy Women's Indoor Track & Field So. Jessup, Pa.
Bilyana Panayotova^ Women's Swimming Sr. Newtown Square, Pa.
James Partain* Men's Swimming Sr. Bound Brook, N.J.
Wally Rutecki*^ Men's Basketball Sr. Springfield, Pa.
Julie Scales*^ Women's Indoor Track & Field Sr. Berkeley Heights, N.J.
Sofia Schedler Women's Basketball So. Alexandria, Va.
Loren Schott* Women's Swimming Jr. Drums, Pa.
Melanie Schramm* Women's Indoor Track & Field Sr. Williamsport, Pa.
Kyle Seaman* Women's Swimming Jr. Moreland Hills, Ohio
Michelle Skroupa* Women's Swimming Jr. West Friendship, Md.
Val Stearns Women's Swimming So. North Wales, Pa.
Greg Swierzewski^ Men's Indoor Track & Field Sr. Sellersville, Pa.
Michael Terwilliger* Men's Indoor Track & Field Jr. Honesdale, Pa.
Dillon Warr Men's Swimming So. Elkins Park, Pa.
Cameron Weaver* Women's Indoor Track & Field Jr. Selinsgrove, Pa.
Sage Weikel Men's Indoor Track & Field So. Pipersville, Pa.
Ashley West Women's Indoor Track & Field So. East Hampton, N.Y.
Kerri Zelenak Women's Basketball Jr. Mt. Pleasant, Pa.

 

USMMA
Payton Ball Men's Basketball So. Hempstead, N.C.
Alvaro Brice Men's Swimming & Diving So. The Woodlands, Texas
Sara Ellenberger* Women's Basketball Jr. Phoenix, Ariz.
Matthew Pastuszak Men's Track & Field Jr. Berlin, Conn.
David Smith Men's Basketball So. Lakewood, Wash.
Rachel Smith Women's Basketball So. Broomfield, Colo.
Andrew Terselic*^ Men's Swimming & Diving Sr. Tijera, N.M.
Kristina Walz* Women's Basketball Sr. Monona, Iowa

 

* 2012-13 Winter Honor Roll Selection
^ 2011-12 Winter Honor Roll Selection